آشنایی با قوانین تکنوکار

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی تکنوکار

کلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت تکنوکاررا دارند، باید مفاد توافق نامه ذیل را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

عضویت در سایت فروشگاهی تکنوکار به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است.

مفاد توافق نامه:

بند 1:

کاربران مهمان برای عضویت در سایت تکنوکار باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. برای عضویت ابتدا آدرس پست الکترونیک خود را وارد نموده و سپس بر روی فیلد ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی و تاریخ تولد خود، فرآیند عضویت را کامل نمایید.

 • تبصره ۱:کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کرد، می تواند جهت اخذ کلمه عبور جدید، از طریق فراموشی رمز عبور اقدام نماید.
 • تبصره 2:کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح وارد نماید. مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات درخواستی بر عهده کاربر خواهد بود.
 • تبصره 3:عضویت در سایت فروشگاهی و خرید آنلاین تکنوکار رایگان است.

بند 2:

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد.

 • بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی تکنوکار
 • پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین توسط خریدار
 • ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، پیامک و … به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه وارد شده
 • ارسال کالا توسط شرکت تکنوکار توسط پیک، پست ،تیپاکس وچاپار صورت می گیرد.
 • تبصره 1:چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، مدیریت تکنوکار حق دارد سفارش را باطل کند.
 • تبصره 2: هزینه های ارسالی بر عهده خریدار خواهد بود.

بند 3:

کلیه کالاهای فروشگاه آنلاین تکنوکار دارای مجوز رسمی است. استفاده از نام تکنوکار برای فروش این کالاها در سایر سایت ها و فضاهای مجازی دارای پیگرد قانونی می باشد.

بند 4:

تکنوکار اطلاعات زیر را به منظور آگاهی بیشتر کاربران درباره کالاهای موردنظرشان در اختیار آنان قرار می دهد:

 • مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا
 • تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است
 • مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند 5:

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیریت تکنوکار به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود.

بند 6:

کاربران نباید در سایت مطالبی را بگذارد که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر، حق استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین تکنوکار را از دست می دهد.

بند7:
محصولاتی که دارای تست 24ساعته هستند بعد از تحویل به مشتری چنانچه از زمان تست محصول گذشته باشد واتفاقی صورت بگیرد ،شرکت تکنوکار هیچ مسئولیتی درمقابل انها نخواهد داشت.

بند8:
محصولاتی که دارای گارانتی هستنددرصورت مشکلات خارج از شرایط گارانتی ، تمام عواقب ناشی از آن به عهده خریدار خواهد بود.
بند9:
به دلیل احترام به حق وحقوق تمامی مشتریان عزیزفروشگاه تکنوکار فاکتور هایی که پس از گذشت 12ساعت کنسل ویا لغو شود مبلغ 10درصد از مبلغ را کسر والباقی برگشت داده خواهد شد.

بند10:

ازآنجا که نوسان قیمت در بازار زیاد شده وقیمت ها لحظه ای می باشد در صورتی که کالای اختلاف قیمت با قیمت روز داشته باشد به ناچار سفارش لغو ویا به قیمت روز فاکتورثبت میگردد.در غیر این صورت وجه پس از 24 ساعت برگشت خواهد کرد.

تشکر فراوان از اینکه فروشگاه تکنوکار را انتخاب کردین

برگشت به بالا
بررسی، انتخاب و خرید آنلاین